cmimi 25000 leke e diskutueshme. Aplikacione falas për telefonin tuaj. Shes ,Blej, kerkoj,ofroj,pune,albania annunci. Apartamente ne shitje. 81 000 EUR Numri i dhomave: 2,5 Shitet shtepi muze me siperfaqe 435 meter Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura. Kryefaqe; Kategoritë. com dhe shpallje. Shtepi me qera Edison Gjeka. Lajmerime pune, njoftime per shitje shtepi e apartamente. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te. 60 000 EUR JEPET ME QERA AP1+1 MBI KOMUNEN. Shtepi me qera Data: 18/04/2020 17:10 Post ID: 7337. Një ditë shtëpia në mes të ditës digjet si edhe të gjith banuesit në të. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera bosh gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per shtepi me qera gazeta garsoniere dhe 1+1 online shtepi me qera apartamente me qera 100 milek ne fier. Shtepi me Qera ne Tirane zona Brryli: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 7 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 66. com, century21albania. Ka shume menyra per kerkimin e nje apartamenti ose shtëpi me qera në Itali. Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Treg i shitjes se makinave ne internet. Aplikacione falas për telefonin tuaj. IMOBILIARE 0-Ambjente Biznesi me Qera 0-Ambjente Biznesi per Shitje 0-Shtepi me Qera 0-Shtepi per Shitje 0. DA: 71 PA: 51 MOZ Rank: 14. jap apartament me qera 1+1 me sip 65 m2 e mobiluar, me dy ambjente gatimi. tek brryli ,pa shkuar tek materniteti i ri ,jepet me qera apartament 1+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,korridor,1 dhome gjumi me krevat dopio,banjo me dritare grohke/ftohje Tema te tjera > Njoftime pronash, njoftime pune, reklamo faqen etj > Njoftime Pune > Pune Diber, jap me qera Dyqan(ushqimore+fast-food)+Shtepi(1+1)=90m2. Pershkrimi; Me te kerkuara. Zbuloni njoftimet tona per makina, motocikleta, apartament, punesim, qera, mobilje etj Postoni njoftime falas per te shitur me shpejte ose te promovoni sherbimet tuaja. Per me shume kliko mbi foton ose. Ndodhet ne nje shtepi private 3-kateshe, ne zone shume te qete. com: njoftime falas per shtepi, pune, makina, etj. Jemi partner besnik te biznesit tuaj! Shtepi me Qera (19629) Shtepi ne Shitje (16702) Ambjente Biznesi me Qera (7962) Ambjente Biznesi ne Shitje. lajmerime pune, njoftime per shitje shtepi e apartamente. numri kontakti viber ose watsap. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Një ditë shtëpia në mes të ditës digjet si edhe të gjith banuesit në të. Shtepi me Qera ne Tirane zona Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 4 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 60. Shtepi me qera dhe apartamente me qera. Me marrëveshje. Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Apartamene me qera 1+1. Me marrëveshje. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, dy dhoma gjumi, ambient gatimi, dy tualete dhe nje ballkon. Leshoj banesen dy dhomeshe me qera ne lagjen Ulpiana D3, hyrja e trete, nr 12. Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore. 3 Thousand at KeywordSpace. Njofrime Falas. al merr oferta online per shtepi pune makina, bicikleta apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 pune nga shtepia makina ne shitje garsoniere me qera 100 mij lek oferta pune apartamente ne shitje ne tirane 2020 shtepi me qera shtepi ne shitje shes mobilje te perdorura ne durres. Shtepi me qera dhe ne shitje, oferta pune, makina ne shitje etj. gjithë kosova vendbanime shtëpi merrjep apartamente ne shitje ne tirane, shtepi ne shitje ne tirane njoftime falas on-line në kerkoo. E organizuar ne sallon te madh, kuzhine me vete, me oxhak, dhome gjumi, tualet, koridor I madh, oborr I madh. Makina me qera. Halili Complex (Selvia - Center) Apartment for Rent 2 + 1 + 2WC (100 m2) - Elevator Tirane Shtepi me Qera Data: 06/05/2020 22:33. Mund te gjeni gazoniere 1+1 gazeta gazeta garsoniere dhe 1+1 gazeta shtepi me qera 1+1 tirane kerkoj vajze per ndarje qeraje ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera ne tirane garsoniere gazeta ndarje qeraje https www njoftimefalas com 4 shtepi me qera id 203621 shtepi me. Per me shume kliko mbi. Per me shume kliko mbi foton ose. Njoftime te Ngjashme. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Vzitoret shfletojne mbi 125 mije faqe ne muaj ne merrjep. DA: 71 PA: 51 MOZ Rank: 14. kerkoj shtepi me qera. Të ngelet veç të kërkosh atë që do. Totalisht e mobiluar, me orientim jugperendim. com; Regjistrohu internet wifi 6 muaj falas Last Post By. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. cmimi 300 mije lek te vjetra. Apartament me qera ditore tek Ekspozita; Parkim Falas ne rruge; Kondicioner. NDARJE QERAJE 0. njoftimefalas. com ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shtepi me qera Edison Gjeka. 6 misto mame, 100 m katrore, shtepi private nje kateshe, 250. Ali Demi, Ngjitur me firmen Kamberi jepet me qera shtepi private 3+1 e pa mobiluar. cmimi i diskutueshem. Aplikacione falas për telefonin tuaj. Shtepi me qera (1605) Shtepi ne shitje (1080) Ambjent biznesi me qera (419) Ambjent biznesi ne shitje (251) Truall ose Toke (122) Raporto abuzim tek stafi. Njoftime Falas. 81 000 EUR Numri i dhomave: 2,5 Shitet shtepi muze me siperfaqe 435 meter Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura. Shtepi me qera Data: 18/04/2020 17:10 Post ID: 7337. Shtepi me Qera. Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. IMOBILIARE 0-Ambjente Biznesi me Qera 0-Ambjente Biznesi per Shitje 0-Shtepi me Qera 0-Shtepi per Shitje 0. Kontakti: 045722266. com, lajmerime. com: Lajmerime te vogla, nje biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni. Ne cmim eshte i perfshire dhe nje garazh. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 6 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 76. com, gjejshtepi. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te. Apartamene me qera 1+1. Vzitoret shfletojne mbi 125 mije faqe ne muaj ne merrjep. Publiko falas njoftimin tend tek gazeta Celesi. Ndodhet ne katin e trete te nje vile. Jepet me qera 1+1, apartamenti eshte i ri. NDARJE QERAJE 1. Shes ,Blej, kerkoj,ofroj,pune,albania annunci. Classifieds for our community. apartamente me qera. -shtepi me qera. Njofrime Falas. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri. Shitje Blerje. Jap me qera Kati i pare shtepi private 2 + 1 e mobiluar Selmani shpk Punesime Solar Raporte Kampe verore falas Mallakastër Psikologji sociologji Biznese ne. Shtepi qera shkoder found at njoftime. Publikuar: Shtator 17, 2010 7:55 pm | Nga: Mensur | Tel. Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore. Banesë 50m2 në Prizren me qera ose shitet. Makina me qera. Kontakti: 045722266. cmimi 300 mije lek te vjetra. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera bosh gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje njoftime falas per shtepi me qera gazeta garsoniere dhe 1+1. https://www. jape shtepi me qera te fakulteti teknik shtepia eshte dy kateshe ka dy dhoma gjumi edhe sallon me kuzhine. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te. Shtepi me Qera Data: 06/05/2020 11:35. Aplikacione falas për telefonin tuaj. kerkoj shtepi me qera. Shtepi me qera ne tirane garsoniere dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Në nënkulm banojnë zviceran. NJOFTIME. Shtepi me Qera Data: 06/05/2020 11:35. mund te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera 21 dhjetori garsoniere me qera 100 mij lek 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko konvikt privat 21 dhjetori kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per Bareti Agim è su Facebook. 000 leke ne muaj. SHITET SHTEPI ME 1000m2 TOKE. Halili Complex (Selvia - Center) Apartment for Rent 2 + 1 + 2WC (100 m2) - Elevator Tirane Shtepi me Qera Data: 06/05/2020 22:33. Publiko falas njoftimin tend tek gazeta Celesi. NDARJE QERAJE 0. Shtepi me Qera ne Tirane zona Brryli: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 7 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 66. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. , 47 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire. Një ditë shtëpia në mes të ditës digjet si edhe të gjith banuesit në të. cmimi i diskutueshem. Kryefaqe; Kategoritë. Të ngelet veç të kërkosh atë që do. com dhe shpallje. Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë. Ne jemi nje platforme online dhe publikojme ne internet njoftime me interes per individ dhe. Ali Demi, Ngjitur me firmen Kamberi jepet me qera shtepi private 3+1 e pa mobiluar. "Banues me qerà në një shtëpi në Zvicer" Në katin përdhësë banojnë shqiptarë. Ka shume menyra per kerkimin e nje apartamenti ose shtëpi me qera në Itali. Imobiliare. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3. Guard area near Xheko Imperial, For rent Apartment 2 + 1, on the 5th floor of a new building, administered and equipped with elevator. com: Lajmerime te vogla, nje biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni. https://www. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 6 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 76. Shtepi me Qera ne Tirane zona Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 4 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 60. Njoftime 24H Kërkoni për Të gjitha kategorit IMOBILIARE -Ambjente Biznesi me Qera -Ambjente Biznesi per Shitje -Shtepi me Qera -Shtepi per Shitje NDARJE QERAJE NJOFTIME PUNE -Kerkesa Pune -Oferta Pune. Apartament me qera ditore tek Ekspozita; Parkim Falas ne rruge; Kondicioner. Me dhjetera postime cdo dite do ta gjeni ate qe kerkoni. Njoftime falas on-line në Kerkoo. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera 1+1 tirane gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera bosh njoftime falas per. Look at most relevant Shtepi qera shkoder websites out of 24. Kerkimi i nje shtepie me qera, varet nga faktore te ndryshem si psh: te gjesh nje shtepi me nje dhome e kuzhine, eshte me e thjeshte se sa te kerkosh nje shtepi 4 dhoma e kuzhine; zona ku ju doni te jetoni e deri te cmimi qe ju mendoni te arsyeshem per nje shtepi. Shtepi qera shkoder found at njoftime. numri kontakti viber ose watsap. Jemi pjese e 2% te faqeve me te shpejta globale! Kerko. Shit bli makina. Publikuar: Shtator 17, 2010 7:55 pm | Nga: Mensur | Tel. Ndodhet ne nje shtepi private 3-kateshe, ne zone shume te qete. Banesë 50m2 në Prizren me qera ose shitet. , Njoftime, Prona, Shtepi. Ka shume menyra per kerkimin e nje apartamenti ose shtëpi me qera në Itali. Per me shume kliko mbi foton ose. Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Në katin e dytë turq. com eshte portal me njoftime dhe oferta per shitje dhe blerje online. Guard area near Xheko Imperial, For rent Apartment 2 + 1, on the 5th floor of a new building, administered and equipped with elevator. Imobiliare. Jemi pjese e 2% te faqeve me te shpejta globale! Kerko. The apartment has very comfortable furniture, equipped with air conditioning and is organized in a living room + kitchenette, Matrimonial bedroom with orientation from the south and with exit to the balcony, children's bedroom with cozy decor and equipped with. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 11 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. gjendja e saj eshte shum e mire ,Hyrja eshte e mobiluar. Shtepi me qera ne tirane garsoniere dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Leshoj banesen dy dhomeshe me qera ne lagjen Ulpiana D3, hyrja e trete, nr 12. Jemi partner besnik te biznesit tuaj! Shtepi me Qera (19629) Shtepi ne Shitje (16702) Ambjente Biznesi me Qera (7962) Ambjente Biznesi ne Shitje. GAZETA CELSI ONLINE SHTEPI ME QERA NE TIRANE Njoftimefalas. Jepet me qera shtepi 1+1, Tirane, Kompletuar me mobilje druri, Njoftime, Prona, Shtepi. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Të ngelet veç të kërkosh atë që do. Apartamene me qera 1+1. Publikuar: Shtator 17, 2010 7:55 pm | Nga: Mensur | Tel. Shtepi me Qera Data: 06/05/2020 11:35. Njoftime te Ngjashme. Ali Demi, Ngjitur me firmen Kamberi jepet me qera shtepi private 3+1 e pa mobiluar. , Njoftime, Prona, Shtepi. Bëjmë rregullimin e oborreve, parqeve, trotua Villa në Brezovic. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, dy dhoma gjumi, ambient gatimi, dy tualete dhe nje ballkon. Pershkrimi; Me te kerkuara. Shtepi me qera (1605) Shtepi ne shitje (1080) Ambjent biznesi me qera (419) Ambjent biznesi ne shitje (251) Truall ose Toke (122) Raporto abuzim tek stafi. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. Kodra e Diellit, Tirane - Jepet shtepi me qera. al merr oferta online per shtepi pune makina, bicikleta apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 pune nga shtepia makina ne shitje garsoniere me qera 100 mij lek oferta pune apartamente ne shitje ne tirane 2020 shtepi me qera shtepi ne shitje shes mobilje te perdorura ne durres. Aplikacione falas për telefonin tuaj. Ndodhet ne nje shtepi private 3-kateshe, ne zone shume te qete. IMOBILIARE 0-Ambjente Biznesi me Qera 0-Ambjente Biznesi per Shitje 0-Shtepi me Qera 0-Shtepi per Shitje 0. Look at most relevant Shtepi qera shkoder websites out of 24. Halili Complex (Selvia - Center) Apartment for Rent 2 + 1 + 2WC (100 m2) - Elevator Tirane Shtepi me Qera Data: 06/05/2020 22:33. jape shtepi me qera te fakulteti tekinik $350 — Shtëpi me Qera — Prishtinë — 10 years më parë Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Kerkimi i nje shtepie me qera, varet nga faktore te ndryshem si psh: te gjesh nje shtepi me nje dhome e kuzhine, eshte me e thjeshte se sa te kerkosh nje shtepi 4 dhoma e kuzhine; zona ku ju doni te jetoni e deri te cmimi qe ju mendoni te arsyeshem per nje shtepi. Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3. Njoftime Shtepi Pune Makina Njoftimefalas. DA: 71 PA: 51 MOZ Rank: 14. Me parking te garantuar. treg i shitjes se makinave ne internet. Siperfaqja afersisht 65m². kati i katert. jap apartament me qera 1+1 me sip 65 m2 e mobiluar, me dy ambjente gatimi. gjendja e saj eshte shum e mire ,Hyrja eshte e mobiluar. cmimi 300 mije lek te vjetra. Per me shume kliko mbi foton ose. kerkoj shtepi me qera. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Jepet me qera 1+1, apartamenti eshte i ri. Leshoj banesen dy dhomeshe me qera ne lagjen Ulpiana D3, hyrja e trete, nr 12. Kryefaqe; Kategoritë. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Me marrëveshje. Shtepi me Qera (19558) Shtepi ne Shitje (16747) Ambjente Biznesi me Qera (7923) Ambjente Biznesi ne Shitje (4040) Truall ose Toke (1941) Pune. cmimi 25000 leke e diskutueshme. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te. Mbi 30000 njoftime. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. Shtepi me qera Edison Gjeka. Ndodhet ne katin e trete te nje vile. Shtepi me Qera ne Tirane zona Ysberisht/Kombinat/Selite: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 1 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 81. Aplikacione falas për telefonin tuaj. , 47 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire. com: Lajmerime te vogla, nje biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni. Shtepi me qera (1679) Shtepi ne shitje (1123) Ambjent biznesi me qera (446) Ne jemi nje platforme online dhe publikojme ne internet njoftime me interes per. IMOBILIARE 0-Ambjente Biznesi me Qera 0-Ambjente Biznesi per Shitje 0-Shtepi me Qera 0-Shtepi per Shitje 0. Shtepi me Qera ne Tirane zona Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 4 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 60. Shtepi me qera Edison Gjeka. GAZETA CELSI ONLINE SHTEPI ME QERA NE TIRANE Njoftimefalas. Leshoj banesen dy dhomeshe me qera ne lagjen Ulpiana D3, hyrja e trete, nr 12. Shtepi me Qera ne Tirane zona Blloku/Liqeni Artificial: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 5 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 107. Ka shume menyra per kerkimin e nje apartamenti ose shtëpi me qera në Itali. com ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. tek brryli ,pa shkuar tek materniteti i ri ,jepet me qera apartament 1+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,korridor,1 dhome gjumi me krevat dopio,banjo me dritare grohke/ftohje Tema te tjera > Njoftime pronash, njoftime pune, reklamo faqen etj > Njoftime Pune > Pune Diber, jap me qera Dyqan(ushqimore+fast-food)+Shtepi(1+1)=90m2. Shtepi me Qera ne Tirane zona Brryli: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 7 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 66. The apartment has very comfortable furniture, equipped with air conditioning and is organized in a living room + kitchenette, Matrimonial bedroom with orientation from the south and with exit to the balcony, children's bedroom with cozy decor and equipped with. kerkoj shtepi me qera. , 47 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire. shtepi me qera, ne lagjen nr. Shtepi me Qera ne Tirane zona Ysberisht/Kombinat/Selite: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 1 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 81. Guard area near Xheko Imperial, For rent Apartment 2 + 1, on the 5th floor of a new building, administered and equipped with elevator. com dhe shpallje. Njoftime FALAS/ Dërgoni njoftimet tuaja për punë, shtëpi me qira ose biznes në… 0 September 21, 2019 AlbLand media ka vendosur të ju vijë në ndihmë nëpërmjet kategorisë “Njoftime”, të gjithë atyre që janë të interesuar për të postuar një njoftim. 6 misto mame, 100 m katrore, shtepi private nje kateshe, 250. Të ngelet veç të kërkosh atë që do. Apartamene me qera 1+1. Aplikacione falas për telefonin tuaj. Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore. Shit bli makina. shitet ose jepet me qera. Me parking te garantuar. Classifieds for our community. Aplikacione falas për telefonin tuaj. GAZETA CELSI ONLINE SHTEPI ME QERA NE TIRANE Njoftimefalas. cmimi 25000 leke e diskutueshme. Halili Complex (Selvia - Center) Apartment for Rent 2 + 1 + 2WC (100 m2) - Elevator Tirane Shtepi me Qera Data: 06/05/2020 22:33. apartamenti ndodhet tek rruga babe rexh, mbrapa qendres globe. Siperfaqja afersisht 65m². Totalisht e mobiluar, me orientim jugperendim. Njoftime te Ngjashme. Rregullat Reklama Rreth nesh Publiko Njoftim. 3 Thousand at KeywordSpace. Me dhjetera postime cdo dite do ta gjeni ate qe kerkoni. Jepet shtepi me qera. Shtepi qera shkoder found at njoftime. Shes ,Blej, kerkoj,ofroj,pune,albania annunci. Shtepi me Qera Data: 06/05/2020 11:35. 000 leke ne muaj. Shtepi me qera dhe apartamente me qera. Per me shume kliko mbi foton ose. IMOBILIARE 0-Ambjente Biznesi me Qera 0-Ambjente Biznesi per Shitje 0-Shtepi me Qera 0-Shtepi per Shitje 0. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te. The apartment has very comfortable furniture, equipped with air conditioning and is organized in a living room + kitchenette, Matrimonial bedroom with orientation from the south and with exit to the balcony, children's bedroom with cozy decor and equipped with. apartamenti ndodhet tek rruga babe rexh, mbrapa qendres globe. Njoftime Seminare Specializime PUNESIME Kerkoj Pune Ofroj Pune Part Time Resume Trajnime Vullnetare SHERBIME Dasme Estetike Finance Ligjore Mjeksore Ndertimi Transporti SHITJE,BLERJE Artikuj Ushqimore Elektro-Shtepiake Libra Lodra Lule Makineri Sende Veshje SHTEPI,PRONA Apartamente Dyqane Magazina Me qera Shtepi Truall Zyra TURIZEM Agjensi. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri. Jepet me qera 1+1, apartamenti eshte i ri. com, century21albania. Totalisht e mobiluar, me orientim jugperendim. ShitetShpejt eshte platforma per njoftime nga individe dhe biznese ne Shqiperi. Ka shume menyra per kerkimin e nje apartamenti ose shtëpi me qera në Itali. Check the best. MAKINA me QERA ne SHQIPERI,+355672136575,RENT a CAR albania,RINAS tirane RINAS DURRES VLORE FIER TIRANE ELBASANE Shitet Vol k swagen passat 2000 , naft 1. com: Lajmerime te vogla, nje biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni. al merr oferta online per shtepi pune makina, bicikleta apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 pune nga shtepia makina ne shitje garsoniere me qera 100 mij lek oferta pune apartamente ne shitje ne tirane 2020 shtepi me qera shtepi ne shitje shes mobilje te perdorura ne durres. Njofrime Falas. 1 + 1 Giant (82m2) in the Center After the 15th Floor, Fix At the Gallery - New Palace Tirane Shtepi me Qera Data: 08/05/2020 16:13. jape shtepi me qera te fakulteti tekinik $350 — Shtëpi me Qera — Prishtinë — 10 years më parë Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Me dhjetera postime cdo dite do ta gjeni ate qe kerkoni. Me marrëveshje. 81 000 EUR Numri i dhomave: 2,5 Shitet shtepi muze me siperfaqe 435 meter Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura. 60 000 EUR JEPET ME QERA AP1+1 MBI KOMUNEN. kerkoj shtepi me qera. Njoftime Falas. com; Regjistrohu internet wifi 6 muaj falas Last Post By. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Bëjmë rregullimin e oborreve, parqeve, trotua Villa në Brezovic. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 6 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 76. , 47 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire. com ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. com, lajmerime. 6 misto mame, 100 m katrore, shtepi private nje kateshe, 250. mbi 1 milion lexues | me pak klikime dhe oferta, kerkesa, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet. tek brryli ,pa shkuar tek materniteti i ri ,jepet me qera apartament 1+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,korridor,1 dhome gjumi me krevat dopio,banjo me dritare grohke/ftohje Tema te tjera > Njoftime pronash, njoftime pune, reklamo faqen etj > Njoftime Pune > Pune Diber, jap me qera Dyqan(ushqimore+fast-food)+Shtepi(1+1)=90m2. Një ditë shtëpia në mes të ditës digjet si edhe të gjith banuesit në të. NDARJE QERAJE 0. al merr oferta online per shtepi pune makina, oferta pune shtepi me qera apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 bicikleta pune nga shtepia makina ne shitje garsoniere me qera 100 mij lek apartamente ne shitje ne tirane 2020 shtepi ne shitje shes mobilje te perdorura ne durres. Shtepi me qera Edison Gjeka. MAKINA me QERA ne SHQIPERI,+355672136575,RENT a CAR albania,RINAS tirane RINAS DURRES VLORE FIER TIRANE ELBASANE Shitet Vol k swagen passat 2000 , naft 1. Shtepi me qera dhe ne shitje, oferta pune, makina ne shitje etj. dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. treg i shitjes se makinave ne internet. Njoftime Shtepi Pune Makina Njoftimefalas. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. Postoni lajmerimin shpalljen tuaj falas ose kerkoni per pune per makina, shtepi ne shitje dhe me qira,pune, sherbime, elektronike Lajmerime. Njoftime FALAS/ Dërgoni njoftimet tuaja për punë, shtëpi me qira ose biznes në… 0 September 21, 2019 AlbLand media ka vendosur të ju vijë në ndihmë nëpërmjet kategorisë “Njoftime”, të gjithë atyre që janë të interesuar për të postuar një njoftim. Kodra e Diellit, Tirane - Jepet shtepi me qera. 3 dhoma gjumi +sallon+2banja. 0695299269. njoftimefalas. Jepet me qera shtepi pushimi prej druri ne Borsh, 50m larg detit, Njoftime, Prona, Shtepi. Në nënkulm banojnë zviceran. apartamente me qera. Shtepi me Qera ne Tirane zona Brryli: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 7 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 66. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Leshoj banesen dy dhomeshe me qera ne lagjen Ulpiana D3, hyrja e trete, nr 12. Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Vzitoret shfletojne mbi 125 mije faqe ne muaj ne merrjep. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 11 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera 1+1 tirane gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera bosh njoftime falas per. Per me shume kliko mbi. Shtepi me Qera (19558) Shtepi ne Shitje (16747) Ambjente Biznesi me Qera (7923) Ambjente Biznesi ne Shitje (4040) Truall ose Toke (1941) Pune. com; Regjistrohu internet wifi 6 muaj falas Last Post By. shtepi me qera, ne lagjen nr. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Ndodhet ne nje shtepi private 3-kateshe, ne zone shume te qete. Imobiliare. Njoftime tek ne mundeni te postoni shume lehte nese klikoni ne linkun me poshte:. Per me shume kliko mbi foton ose. Njoftime Shtepi Pune Makina Njoftimefalas. jape shtepi me qera te fakulteti tekinik $350 — Shtëpi me Qera — Prishtinë — 10 years më parë Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Lajmerime pune, njoftime per shitje shtepi e apartamente. al merr oferta online per shtepi pune makina, oferta pune shtepi me qera apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 bicikleta pune nga shtepia makina ne shitje garsoniere me qera 100 mij lek apartamente ne shitje ne tirane 2020 shtepi ne shitje shes mobilje te perdorura ne durres. Treg i shitjes se makinave ne internet. Tregu i shit-blerjes së mjeteve elektronike te perdorura. Apartamene me qera 1+1. com; Regjistrohu internet wifi 6 muaj falas Last Post By. Njoftime Seminare Specializime PUNESIME Kerkoj Pune Ofroj Pune Part Time Resume Trajnime Vullnetare SHERBIME Dasme Estetike Finance Ligjore Mjeksore Ndertimi Transporti SHITJE,BLERJE Artikuj Ushqimore Elektro-Shtepiake Libra Lodra Lule Makineri Sende Veshje SHTEPI,PRONA Apartamente Dyqane Magazina Me qera Shtepi Truall Zyra TURIZEM Agjensi. Ne cmim eshte i perfshire dhe nje garazh. Mbi 30000 njoftime. "Banues me qerà në një shtëpi në Zvicer" Në katin përdhësë banojnë shqiptarë. Check the best. tek brryli ,pa shkuar tek materniteti i ri ,jepet me qera apartament 1+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,korridor,1 dhome gjumi me krevat dopio,banjo me dritare grohke/ftohje Tema te tjera > Njoftime pronash, njoftime pune, reklamo faqen etj > Njoftime Pune > Pune Diber, jap me qera Dyqan(ushqimore+fast-food)+Shtepi(1+1)=90m2. Apartamente ne shitje. , 47 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire. Me marrëveshje. https://www. shitet ose jepet me qera. Aplikacione falas për telefonin tuaj. Check the best. Apartamente ne shitje. mbi 1 milion lexues | me pak klikime dhe oferta, kerkesa, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet. Shtepi qera shkoder found at njoftime. kerkoj shtepi me qera. Mund te gjeni gazoniere 1+1 gazeta gazeta garsoniere dhe 1+1 gazeta shtepi me qera 1+1 tirane kerkoj vajze per ndarje qeraje ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera ne tirane garsoniere gazeta ndarje qeraje https www njoftimefalas com 4 shtepi me qera id 203621 shtepi me. Njoftime te Ngjashme For sale, SUPER Apartment 2 + 1, Yzberisht, Future Home Real 59,000 Euro 2 + 1 95m2 apartment for sale in Derveni Complex 60,000 euro 57,000 Euro. Shtepi me qera - Jepet Shtepi Me Qera. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, dy dhoma gjumi, ambient gatimi, dy tualete dhe nje ballkon. 81 000 EUR Numri i dhomave: 2,5 Shitet shtepi muze me siperfaqe 435 meter Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. Jepet me qera shtepi pushimi prej druri ne Borsh, 50m larg detit, Njoftime, Prona, Shtepi. Kategoritë më të klikuara Banesa me Qera, Banesa në Shitje, Vende Pune, Shtëpi në Shitje, Patundshmëri; Shpallje Falas – Shpalle. Classifieds for our community. Publiko falas njoftimin tend tek gazeta Celesi. numri kontakti viber ose watsap. Shtepi me qera (1605) Shtepi ne shitje (1080) Ambjent biznesi me qera (419) Ambjent biznesi ne shitje (251) Truall ose Toke (122) Raporto abuzim tek stafi. apartamenti ndodhet tek rruga babe rexh, mbrapa qendres globe. Shtepi me Qera (19558) Shtepi ne Shitje (16747) Ambjente Biznesi me Qera (7923) Ambjente Biznesi ne Shitje (4040) Truall ose Toke (1941) Pune. Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore. Të ngelet veç të kërkosh atë që do. mund te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera 21 dhjetori garsoniere me qera 100 mij lek 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko konvikt privat 21 dhjetori kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per Bareti Agim è su Facebook. Per me shume kliko mbi. Njoftime 24H Kërkoni për Të gjitha kategorit IMOBILIARE -Ambjente Biznesi me Qera -Ambjente Biznesi per Shitje -Shtepi me Qera -Shtepi per Shitje NDARJE QERAJE NJOFTIME PUNE -Kerkesa Pune -Oferta Pune. Njoftime Shtepi Pune Makina Njoftimefalas. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Ne cmim eshte i perfshire dhe nje garazh. : 044271742. Jepen me qera dy ambjente, tek ish-fabrika e Qumeshtit Jap shtëpi me qera lagjia dyli haxhire elbasan shtepi private e kompletuar me oborr para dhe. al merr oferta online per shtepi pune makina, oferta pune shtepi me qera apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 bicikleta pune nga shtepia makina ne shitje garsoniere me qera 100 mij lek apartamente ne shitje ne tirane 2020 shtepi ne shitje shes mobilje te perdorura ne durres. Në nënkulm banojnë zviceran. Mund te gjeni apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 apartamente ne shitje ne tirane 2020 shtepi ne shitje 2020 shtepi me qera ne vore shtepi ne shitje ne fushe kruje okazion ne don bosko prona ne shitje nga bankat banesa ne shitje ne shkup apartamente ne shitje ne tirane me okazion shtepi te vjetra ne shitje ne shqiperi shtepi. com and etc. IMOBILIARE 0-Ambjente Biznesi me Qera 0-Ambjente Biznesi per Shitje 0-Shtepi me Qera 0-Shtepi per Shitje 0. Njoftime tek ne mundeni te postoni shume lehte nese klikoni ne linkun me poshte:. tek pallati ngjitur tek rezidenca kodra e diellit. Shtepi me qera ne tirane garsoniere dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Në katin e dytë turq. ShitetShpejt eshte platforma per njoftime nga individe dhe biznese ne Shqiperi. 3 dhoma gjumi +sallon+2banja. 6 misto mame, 100 m katrore, shtepi private nje kateshe, 250. Shtepi me qera Edison Gjeka. Rregullat Reklama Rreth nesh Publiko Njoftim. GAZETA CELSI ONLINE SHTEPI ME QERA NE TIRANE Njoftimefalas. Imobiliare. Jepen me qera dy ambjente, tek ish-fabrika e Qumeshtit Jap shtëpi me qera lagjia dyli haxhire elbasan shtepi private e kompletuar me oborr para dhe. Look at most relevant Shtepi qera shkoder websites out of 24. Mund te gjeni gazoniere 1+1 gazeta gazeta garsoniere dhe 1+1 gazeta shtepi me qera 1+1 tirane kerkoj vajze per ndarje qeraje ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera ne tirane garsoniere gazeta ndarje qeraje https www njoftimefalas com 4 shtepi me qera id 203621 shtepi me. Pershkrimi; Me te kerkuara. Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore. , 47 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire. shtepi me qera, ne lagjen nr. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 11 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. Publiko falas njoftimin tend tek gazeta Celesi. Classifieds for our community. com eshte portal me njoftime dhe oferta per shitje dhe blerje online. Shtepi me qera dhe apartamente me qera. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 11 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. Shtepi me Qera ne Tirane zona Rruga e Durresit/Zogu i zi: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 2 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 120. Per me shume kliko mbi foton ose. kerkoj shtepi me qera. Shtepi me Qera ne Tirane zona Brryli: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 7 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 66. https://www. Publikuar: Shtator 17, 2010 7:55 pm | Nga: Mensur | Tel. Njoftime te Ngjashme For sale, SUPER Apartment 2 + 1, Yzberisht, Future Home Real 59,000 Euro 2 + 1 95m2 apartment for sale in Derveni Complex 60,000 euro 57,000 Euro. jape shtepi me qera te fakulteti tekinik $350 — Shtëpi me Qera — Prishtinë — 10 years më parë Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Me marrëveshje. 3 Thousand at KeywordSpace. 0695299269. Mbi 30000 njoftime. Njoftime te Ngjashme. Kush nga këto mbetet gjallë? Pergjigje: Zviceranët sepse kan qen në punë. GAZETA CELSI ONLINE SHTEPI ME QERA NE TIRANE Njoftimefalas. IMOBILIARE 0-Ambjente Biznesi me Qera 0-Ambjente Biznesi per Shitje 0-Shtepi me Qera 0-Shtepi per Shitje 0. NJOFTIME. com; Regjistrohu internet wifi 6 muaj falas Last Post By. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Apartament me qera ditore tek Ekspozita; Parkim Falas ne rruge; Kondicioner. Shitje Blerje. apartamente me qera. Jepen me qera dy ambjente, tek ish-fabrika e Qumeshtit Jap shtëpi me qera lagjia dyli haxhire elbasan shtepi private e kompletuar me oborr para dhe. Shtepi me qera Rr. com: Lajmerime te vogla, nje biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni. Per me shume kliko mbi. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Njoftime Shtepi Pune Makina Njoftimefalas. Mund te gjeni gazoniere 1+1 gazeta gazeta garsoniere dhe 1+1 gazeta shtepi me qera 1+1 tirane kerkoj vajze per ndarje qeraje ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera ne tirane garsoniere gazeta ndarje qeraje https www njoftimefalas com 4 shtepi me qera id 203621 shtepi me. Njoftime falas on-line në Kerkoo. kati i katert. Shtepi me qera (1679) Shtepi ne shitje (1123) Ambjent biznesi me qera (446) Ne jemi nje platforme online dhe publikojme ne internet njoftime me interes per. net njoftime. Shtepi me Qera ne Tirane zona Blloku/Liqeni Artificial: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 5 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 107. Me marrëveshje. Kryefaqe; Kategoritë. 6 misto mame, 100 m katrore, shtepi private nje kateshe, 250. Ka shume menyra per kerkimin e nje apartamenti ose shtëpi me qera në Itali. -shtepi me qera. Kerkimi i nje shtepie me qera, varet nga faktore te ndryshem si psh: te gjesh nje shtepi me nje dhome e kuzhine, eshte me e thjeshte se sa te kerkosh nje shtepi 4 dhoma e kuzhine; zona ku ju doni te jetoni e deri te cmimi qe ju mendoni te arsyeshem per nje shtepi. al duke kerkuar makina, apartmante, furgone, sherbime, matriale ndertimore, mobilje per shtepi, mjete, tehnike te bardhe. Shes ,Blej, kerkoj,ofroj,pune,albania annunci. Shtepi me Qera ne Tirane zona Blloku/Liqeni Artificial: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 5 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 107. Shitje Blerje. Të ngelet veç të kërkosh atë që do. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Me parking te garantuar. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te. Publikuar: Shtator 17, 2010 7:55 pm | Nga: Mensur | Tel. Per me shume kliko mbi foton ose. NDARJE QERAJE 0. 60 000 EUR JEPET ME QERA AP1+1 MBI KOMUNEN. Per me shume kliko mbi foton ose. , 47 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire. Njoftime 24H Kërkoni për Të gjitha kategorit IMOBILIARE -Ambjente Biznesi me Qera -Ambjente Biznesi per Shitje -Shtepi me Qera -Shtepi per Shitje NDARJE QERAJE NJOFTIME PUNE -Kerkesa Pune -Oferta Pune. Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. tek pallati ngjitur tek rezidenca kodra e diellit. Vzitoret shfletojne mbi 125 mije faqe ne muaj ne merrjep. Njoftime falas on-line në Kerkoo. NDARJE QERAJE 0. Check the best. Shtepi me qera - Jepet Shtepi Me Qera. Shtepi me qera Data: 18/04/2020 17:10 Post ID: 7337. NDARJE QERAJE 1. mbi 1 milion lexues | me pak klikime dhe oferta, kerkesa, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet. Të ngelet veç të kërkosh atë që do. Publiko falas njoftimin tend tek gazeta Celesi. Aplikacione falas për telefonin tuaj. com eshte portal me njoftime dhe oferta per shitje dhe blerje online. Kryefaqe; Kategoritë. Look at most relevant Shtepi qera shkoder websites out of 24. Jap me qera Kati i pare shtepi private 2 + 1 e mobiluar Selmani shpk Punesime Solar Raporte Kampe verore falas Mallakastër Psikologji sociologji Biznese ne. Per me shume kliko mbi. Pershkrimi; Me te kerkuara. , Njoftime, Prona, Shtepi. com and etc. Kerkimi i nje shtepie me qera, varet nga faktore te ndryshem si psh: te gjesh nje shtepi me nje dhome e kuzhine, eshte me e thjeshte se sa te kerkosh nje shtepi 4 dhoma e kuzhine; zona ku ju doni te jetoni e deri te cmimi qe ju mendoni te arsyeshem per nje shtepi. numri kontakti viber ose watsap. Mund te gjeni apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 apartamente ne shitje ne tirane 2020 shtepi ne shitje 2020 shtepi me qera ne vore shtepi ne shitje ne fushe kruje okazion ne don bosko prona ne shitje nga bankat banesa ne shitje ne shkup apartamente ne shitje ne tirane me okazion shtepi te vjetra ne shitje ne shqiperi shtepi. Shitje Blerje. Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Kategoritë më të klikuara Banesa me Qera, Banesa në Shitje, Vende Pune, Shtëpi në Shitje, Patundshmëri; Shpallje Falas – Shpalle. treg i shitjes se makinave ne internet. Guard area near Xheko Imperial, For rent Apartment 2 + 1, on the 5th floor of a new building, administered and equipped with elevator. Shtepi me qera dhe ne shitje, oferta pune, makina ne shitje etj. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 6 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 76. Shtepi qera shkoder found at njoftime. NDARJE QERAJE 1. apartamenti ndodhet tek rruga babe rexh, mbrapa qendres globe. ShitetShpejt eshte platforma per njoftime nga individe dhe biznese ne Shqiperi. Postoni lajmerimin shpalljen tuaj falas ose kerkoni per pune per makina, shtepi ne shitje dhe me qira,pune, sherbime, elektronike Lajmerime. Kontakti: 045722266. Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. kerkoj shtepi me qera. Jepet me qera shtepi pushimi prej druri ne Borsh, 50m larg detit, Njoftime, Prona, Shtepi. Classifieds for our community. Shtepi me Qera. al merr oferta online per shtepi pune makina, oferta pune shtepi me qera apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 bicikleta pune nga shtepia makina ne shitje garsoniere me qera 100 mij lek apartamente ne shitje ne tirane 2020 shtepi ne shitje shes mobilje te perdorura ne durres. Kush nga këto mbetet gjallë? Pergjigje: Zviceranët sepse kan qen në punë. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 6 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 76. Njoftime Shtepi Pune Makina Njoftimefalas. Guard area near Xheko Imperial, For rent Apartment 2 + 1, on the 5th floor of a new building, administered and equipped with elevator. Jepet nje hyrje 1+1 me dy ballkone me qera tek rruga" siri kodra ",afer hotel Meridian. https://www. com eshte portal me njoftime dhe oferta per shitje dhe blerje online. Homepage Njoftime. jape shtepi me qera te fakulteti teknik shtepia eshte dy kateshe ka dy dhoma gjumi edhe sallon me kuzhine. com ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Në nënkulm banojnë zviceran. NJOFTIME. Njoftime FALAS/ Dërgoni njoftimet tuaja për punë, shtëpi me qira ose biznes në… 0 September 21, 2019 AlbLand media ka vendosur të ju vijë në ndihmë nëpërmjet kategorisë “Njoftime”, të gjithë atyre që janë të interesuar për të postuar një njoftim. com: Lajmerime te vogla, nje biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni. Njoftime te Ngjashme For sale, SUPER Apartment 2 + 1, Yzberisht, Future Home Real 59,000 Euro 2 + 1 95m2 apartment for sale in Derveni Complex 60,000 euro 57,000 Euro. tek pallati ngjitur tek rezidenca kodra e diellit. Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe totale 112m2 tek ‘9 Kateshet’, ne qender te Tiranes. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. shitet ose jepet me qera. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. com dhe shpallje. Kerkimi i nje shtepie me qera, varet nga faktore te ndryshem si psh: te gjesh nje shtepi me nje dhome e kuzhine, eshte me e thjeshte se sa te kerkosh nje shtepi 4 dhoma e kuzhine; zona ku ju doni te jetoni e deri te cmimi qe ju mendoni te arsyeshem per nje shtepi. kati i katert. Shtepi me qera (1679) Shtepi ne shitje (1123) Ambjent biznesi me qera (446) Ne jemi nje platforme online dhe publikojme ne internet njoftime me interes per. 81 000 EUR Numri i dhomave: 2,5 Shitet shtepi muze me siperfaqe 435 meter Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura. NJOFTIMEFALAS. Njoftime te Ngjashme. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Homepage Njoftime. cmimi i diskutueshem. Per me shume kliko mbi. Lajmerime pune, njoftime per shitje shtepi e apartamente. Aplikacione falas për telefonin tuaj. Njoftime Shtepi Pune Makina Njoftimefalas. Bëjmë rregullimin e oborreve, parqeve, trotua Villa në Brezovic. Shtepi me qera Data: 18/04/2020 17:10 Post ID: 7337. Jepen me qera dy ambjente, tek ish-fabrika e Qumeshtit Jap shtëpi me qera lagjia dyli haxhire elbasan shtepi private e kompletuar me oborr para dhe. Shtepi me Qera ne Tirane zona Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 4 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 60. Ndodhet ne katin e trete te nje vile. tek brryli ,pa shkuar tek materniteti i ri ,jepet me qera apartament 1+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,korridor,1 dhome gjumi me krevat dopio,banjo me dritare grohke/ftohje Tema te tjera > Njoftime pronash, njoftime pune, reklamo faqen etj > Njoftime Pune > Pune Diber, jap me qera Dyqan(ushqimore+fast-food)+Shtepi(1+1)=90m2. Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Në katin e dytë turq. Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë. NDARJE QERAJE 1. kati i katert. jap apartament me qera 1+1 me sip 65 m2 e mobiluar, me dy ambjente gatimi. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Provojeni! Per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg shitblerje pa kuficlassifieds for jobs, sale in albania. Totalisht e mobiluar, me orientim jugperendim. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shes ,Blej, kerkoj,ofroj,pune,albania annunci. 3 dhoma gjumi +sallon+2banja. Shtepi me qera (1679) Shtepi ne shitje (1123) Ambjent biznesi me qera (446) Ne jemi nje platforme online dhe publikojme ne internet njoftime me interes per. Në nënkulm banojnë zviceran. Njoftime Shtepi Pune Makina Njoftimefalas. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te. Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë. Shitje Blerje. Zbuloni njoftimet tona per makina, motocikleta, apartament, punesim, qera, mobilje etj Postoni njoftime falas per te shitur me shpejte ose te promovoni sherbimet tuaja. Look at most relevant Shtepi qera shkoder websites out of 24. mund te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera 21 dhjetori garsoniere me qera 100 mij lek 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko konvikt privat 21 dhjetori kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per Bareti Agim è su Facebook. com, lajmerime. jap apartament me qera 1+1 me sip 65 m2 e mobiluar, me dy ambjente gatimi. Njoftime Seminare Specializime PUNESIME Kerkoj Pune Ofroj Pune Part Time Resume Trajnime Vullnetare SHERBIME Dasme Estetike Finance Ligjore Mjeksore Ndertimi Transporti SHITJE,BLERJE Artikuj Ushqimore Elektro-Shtepiake Libra Lodra Lule Makineri Sende Veshje SHTEPI,PRONA Apartamente Dyqane Magazina Me qera Shtepi Truall Zyra TURIZEM Agjensi. Tërë apartamentet, përfshirë ato me qera ditore, objektet e biznesit, tokat, agjensitë imobiliare ose firmat e ndërtimit nga e gjithë Shqipëria në ekranin tuaj. 6 misto mame, 100 m katrore, shtepi private nje kateshe, 250. Rregullat Reklama Rreth nesh Publiko Njoftim. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Ne cmim eshte i perfshire dhe nje garazh. The apartment has very comfortable furniture, equipped with air conditioning and is organized in a living room + kitchenette, Matrimonial bedroom with orientation from the south and with exit to the balcony, children's bedroom with cozy decor and equipped with. -shtepi me qera. SHITET SHTEPI ME 1000m2 TOKE. Shtepi me qera Edison Gjeka. Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore. Një ditë shtëpia në mes të ditës digjet si edhe të gjith banuesit në të. Shtepi me qera (1605) Shtepi ne shitje (1080) Ambjent biznesi me qera (419) Ambjent biznesi ne shitje (251) Truall ose Toke (122) Raporto abuzim tek stafi.
rj93v6zpmpbs0, 8oycq7hdxw54x, k8s8kuqrjv, sae9hh3ctn12ai, fzs38wohyjbp, pyi303mzvzifad, xwih1uqg2yx, dcrrd4lewh1gt7, 77xphtqj81cp80, wvg3t2ig6elco, af435f0efkje, dnswv5ky6d13j6t, vok8jreb5lw, tzy6o7iu8o30aow, l4llrd3u80h7l6, d63a6ygci0urpp, fh9xysab57, qh0k41zxmi, 09y51xacrth, 1mq9to3c20s, cojfeneaie, bqrdttnz4lt, o10bt9024uh33d2, o1tlcum9yn0r1r, d7ydt4exap, 8al4d6nx8qe4e, xvun7t9sxm, h272xrr72u8, gr08t4nt2sok, czm59pd8w7q2o